Międzynarodowy festiwal rockowy to coroczne wydarzenie, które lepiej poznawać i jest cenione przez muzyków metalowych i fanów muzyki rockowej na całym świecie. W tym roku planowana jest kolejna edycja wielkiego wydarzenia, które odbędzie się w Warszawie między 12 a 15 lipca. Festiwal zgromadzi tysiące fanów z Polski i z zagranicy.

Na scenie wystąpi kilka grup punkowej, metalowej i hard rockowej muzyki. Największe gwiazdy festiwalu obejmują takie sławne imiona jak Slipknot, Korn, Testament, Machine Head i Suicide Silence. Oprócz vintage rockandrolla, publiczność będzie mogła cieszyć się nowoczesnymi hip-hopowymi i popowymi popisami godnymi polecenia.

Ponad to obecna będzie również zróżnicowana oferta pokazów i wydarzeń specjalnych dla fanów. Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia najnowszych trendów modowych oraz sprzętu muzycznego i instrumentów. Organizatorzy chcą także dać możliwość koncertowania na scenie środkowej miasteczka festiwalowego dla fanów lokalnych talentów.

Jeśli lubisz rock and roll, Międzynarodowy Festiwal Rockowy jest miejscem, gdzie możesz czuć się swobodnie i dobrze się bawić! Bilety już są dostępne w sklepach stacjonarnych, więc nie czekaj dłużej – dołącz do fanów muzyki rockowej na niesamowitym fourday festiwalu!

Celem każdego miłośnika muzyki jest uczestnictwo w międzynarodowym festiwalu rockowym. Święto muzyki i szczypta adrenaliny w powietrzu – dla fanów gatunku to marzenie. Kiedy po raz pierwszy pomyślisz o opuszczeniu festiwalu rockowego, masz miliony myśli w głowie. Przełam rutynę i wybierz się na najbardziej ekscytujące międzynarodowe festiwale rockowe na świecie!

Międzynarodowe festiwale rockowe zapewniają fanom doskonałą rozrywkę. Uczestnicy mogą cieszyć się występami najczęściej niedostępnych grup muzycznych, poznawać nowe gatunki muzyczne i doświadczać różnych kultur. Festiwal rockowy to idealne miejsce do sprawdzenia nowych trendów muzycznych oraz do poznania ludzi z całego świata, którzy są zainteresowani muzyką.

Jeśli masz już dosyć koncertów stadionowych i imprez house, międzynarodowy festiwal muzyki rockowej jest idealnym rozwiązaniem. Oprócz muzyki, na scenach można podziwiać autentycznych artystów, a także specjalne atrakcje (np. pokazy tańca, gestu itp.). Może okazać się, że ten wyjazd przekroczy Twoje najśmielsze prowokacje i po raz pierwszy poczujesz jak smakuje prawdziwe życie.

Jeśli więc masz ochotę rozluźnić się i naprawdę cieszyć się życiem – nie możesz przejść obojętnie obok międzynarodowego festiwalu rockowego. To unikalna okazja by poczuć ducha Rock’n’Rolla, odkrycia nowe horyzonty i dobrze się bawić! Wybieraj się na wszelkiego rodzaju weekendowe imprezy, aby wrócić odnowionym duchem!

Miasto pozostaje w napięciu przed nadchodzącym Międzynarodowym Festiwalem Rockowym! Odkąd ogłoszono tę imprezę, fani muzyki rockowej szybko to skomentowali na etmointach społecznościowych. Głośne koncerty, energetyzujące rytmy i ekscytujące występy – to wszystko czeka na zwiedzających.

Oprócz głównego koncertu, podczas trwania Festiwalu zorganizowana zostanie liczne towarzyskie wydarzenia: różne sesje jamowania, komercyjnych stoisk do degustacji nowych produktów inspirowanych muzyką oraz dary. publiczność będzie bawić się oprócz wspaniałej muzyki także przerwami na jedzenie i picie.

Do Festiwalu wezmą udział najważniejsi artyści sceny rockowej ze wszystkich stron świata. Ich ekscytująca mieszanka, stworzona z prawdziwego rock and rolla, hard rocka, punk rocka i metalu – sprawi, że atmosfera tego miejsca forsuje horyzonty możliwości tworzenia muzyki a sesje jamowe umożliwiają fanom porozumienia poprzez gritty riffy gitarowe i intymne ballady.