Kabanos na Pudle to trójmiejski zespół rockowy, który regularnie koncertuje od początku 2019 roku. Zespół tworzą członkowie pochodzący z różnych stron Polski, a inspiracją do ich muzyki są: rock, metal, punk, blues i tradycyjny folklor. Grupa czteroosobowa składa się z: Tomasza Gila na gitarze rytmicznej, Patryka Białka na gitarze solowej, Jana Glogowskiego na basie i Łukasza Kalinowskiego – perkusisty. W kwietniu tego roku grupa wydała swoją pierwszą EP-kę, która ukazuje ich unikalny styl muzyczny i charakterystyczne brzmienie.

Kabanos na Pudle jest już jedną z najbardziej utalentowanych młodych grup w Polsce. Ich skomponowana muzyka łączy rockoterapię i elementy poezji. Grupa również aktywnie uczestniczy w organizacji lokalnych festiwali rockowych. W maju brali oni udział w festiwalu Multi Muzyka Fest we Wrocławiu, gdzie ich występ przyciągnął uwagę publiczności i wykazali się niesamowitym talentem.

Jeśli szukasz nowej energii rockowo-bluesowej, to Kabanos na Pudle szeroko otwierają swoje drzwi dla miłośników muzyki. Przesłuchaj ich cudownych piosenek i dołącz do zespołu!

Kabanos na Pudle to jeden z najgorętszych zespołów rockowych na świecie. Ich muzyczne uniefekterne wystrój zawsze zapewnia widzom energetyczne doświadczenie. Ich oryginalna twórczość zachwyciła fanów od momentu ich debiutu w Polsce. Grupa składa się z siedmiu fantastycznych muzyków, którzy są międzynarodowymi gwiazdami i regularnie biorą udział w trasach koncertowych po całym świecie.

Kabanos na Pudle dostarcza wspaniałe połączenia żywiołów muzyki rockowej z efektami elektronicznymi, a także naciskiem na tańce. Dzięki temu ich muzyka stała się przebojem na listach przebojów. Zespół ma również mocną fanowską bazę w Internecie, do której dołączają nowi fani każdego dnia.

Na koncertach Kabana na Pudle szalona publiczność hatane jest do żywej imprezy! Muzycy prezentują swoje najnowesze utwory oraz starsze hity i każde show jest inne pod względem energii i pasji, która emanuje z sceny. Nic dziwnego, że ludzie przyjeżdżają tłumnie na ich koncerty, aby poczuć ten niesamowity, rockowy popis!

Jeśli szukacie oszałamiającego eksplozjami rock and rolla, Kabanos na Pudle to właściwy wybór. Wystarczy upewnić się, że Wasze bilety na ich najbliższy koncert są już rezerwowane!

KABANOS na Pudle to obiecujący zespół rockowy, który obecnie wzbudza spore zainteresowanie. Zespół powstał w 2004 roku, skupiając swoją uwagę na autorskich kompozycjach oraz energetycznych koncertach. Od tego czasu zdobyli fanów z całej Poski i zagrał setki koncertów.

Mocnymi punktami Kabanosu są mocna sekcja rytmiczna, doskonałe gitary oraz wyrazista barwa wokalu. Charakteryzują się stylem mieszczącym się gdzieś pomiędzy rockiem alternatywnym i metalem – undergroundowe riffy czynią je ciekawymi dla fanów twardego brzmienia. Ich piosenki są pełne energii, majestatyczności oraz witryny polskiego języka lirycznego; inspiraciów do ich twórczości szukać można m.in. w historii, ideologii i osobistych doświadczeniach.

Kabanos Umieszczony na Pudle to jeden z najbardziej popularnych punk rockowych zespołów w Polsce. Zespół powstał w roku 2006 w Szczecinie, a od tego czasu ich muzyka szybko stała sie popularna w całej Polsce. Kabanos na pudle specjalizują się w energicznej muzyce punk rockowej i ska, która szybko przyciąga młodzież. Ich pełen energii styl szybko podniósł ich na samym szczycie popularności wśród polskiego undergroundu muzycznego.

Grupa ma grać żywe koncerty od ilu lat, używając różnych instrumentów i pokazując swoje umiejętności sceniczne. W 2017 roku zespół zdobył nagrodę im. Marka Torzewskiego na Przeglądzie Gramatury Akustycznej w Krakowie, gdzie odmienili scenę polskich kapel punkowych.

Najnowszy album zespołu pt „Nocny Patrol” to czysty totalnego pokazu tego, jak grać punk rocka i ska, a także pokazanie się jako profesjonalni muzycy. Wydane single szybko stały się hitami dla fanów punk rocka, a także przedstawiły ich sukcesy aspirowania do świata audycji radiowych w Polsce.

Kabanos na Pudle pozostanie jednym z najbardziej popularnych zespołów punkowych w Polsce jeszcze przez długi czas. Ich duża reputacja, awangardowe podejście do muzyk i ich doskonałe umiejętności instrumentalne pozostaną pod wrażeniem ludzi na lata. Jestem pewien, że czeka ich jeszcze wiele sukcesów, a ja osobiście mam nadzieję usłyszeć więcej od Kabanos na Pudle.