DAMIAN UKEJE 8.04 to świeży singiel, który został stworzony z miłością, magią i kreatywnością. Jest to dzieło twórczości Damiana Ukeja, artysty urodzonego w 2006 roku w Lagos. Ukeje oferuje autorskie mieszanki afrykańskich gatunków muzycznych, od salsy do soulu, oferując fanom nowe doznania i fuzję różnych brzmień.

8.04 zawiera dwie piosenki. Pierwsza z nich to „Sheesha”, która jest połączeniem afrykańskich rytmów z eleganckim syntezatorem retro i ciepłym basem. Piosenka ta opowiada o romanse, pełnej pragnień i pasji, którą tworzą Ukeje i Agboola Kotsi. Druga piosenka to „Froggy”, która łączy hip-hop z RnB w jednolitym rytmie.

Damian Ukeje to utalentowany muzyk, aktora i producent, który 8.04 wyda swój nowy album – „ELEVATE”. Ta piękna inspirująca muzyka to połącznie tradycyjnych elementów z najświeższymi dynamicznymi brzmieniami.

Album będzie zawierał 13 utworów, które są starannie dobierane przez Ukeje, aby pokazać swoje wielowymiarowe talenty i eksplozję tworzonego przez niego dźwięku. Album ukaże się w różnych formatach, wliczając CD, winyle i cyfrowo. Każdy z utworów ma tematyczną muzykę, szerokie brzmienie i teksty pisane i wykonywane od serca oraz oparte na autentycznych doświadczeniach.

Oprócz samego albumu artysta zapowiedział trasę promocyjną rozpoczynajacą się we wrzesniu 2021 i obejmujaca występy w klubach i festiwalach miast. Wiemy już, że bilet czeka na nas po obydwu stronach oceanu!

DAMIAN UKEJE 8.04 – to artysta, który w ciągu ostatnich lat przeszedł długą drogę w karierze muzycznej. Urodzony w Polsce, a obecnie mieszkający w Holandii, zaprezentuje swoją piątą płytę 8.04 podczas promocyjnego tournee. Do tej pory udało mu się wydać cztery komercyjnie bardzo udane albumy. W 2020 światło dzienne ujrzał singel „My Good Life”. Praca nad albumem była powolna, ale moim zdaniem warta czekania. Nowy materiał pokazuje z jakim zamiłowaniem tworzy swoje utwory muzyka Damian Ukeje. Co więcej, album jest ekscytującym połączeniem europejskiego popu i elektroniki, co jest doskonałym przykładem na to jak artyści potrafią łączyć różne gatunki muzyczne i tworzyć niepowtarzalną atmosferę swoimi dźwiękami. Podczas tournee Damian będzie prezentować nowe utwory oraz starsze hity na kilku europejskich scenach! Trzymam kciuki, żeby impreza była udana!

Damian Ukeje to wybitny polski artysta. Od ponad 20 lat występuje jako aktor, wokalista, tancerz, a nawet reżyser! 8 kwietnia 2020 roku, Ukeje zadebiutował na scenie Broadwayu jako trzeci Polak w historii.

W wyjątkowym wydarzeniu z 4-gwiazdkowym składem personalnym, Ukeje podjął cały świat swoim talentem i energią. Występował jako Michael Jackson w musicalu Thriller Live. Przez pięć miesięcy Ukeje dała publiczności szansę przeniesienia się w przeszłość i cieszyć się tą magią muzyki Jacksona.

Damian Ukeje do tego dnia odniósł już spory sukces na scenie teatralnej na całym świecie. Był członkiem zespołu tanecznego For Now Jazz Company, stałym solistą Broadway City Dance Company i jednocześnie gwiazdą meksykańskich scen muzycznych oraz największych festiwali europejskich.

DAMIAN UKEJE 8.04 – to dzień, w którym Damian Ukeje będzie występować w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To więcej niż tylko koncert – to wielka uczta muzyczna, w której z jednej strony będziemy mieli okazję posłuchać szerokiego repertuaru polskich utworów, a z drugiej dowiemy się, jak obecny artysta interpretuje tradycyjne polskie pieśni. Możesz się spodziewać wielu niespodzianek! Na przykład Damian wykona utwór Dywanik? Lub stary klasyk „Mówiła Mi Mama”?

Koncert odbędzie się we wspaniałej atmosferze i chociaż sala będzie prawie całkowicie wypełniona przebojami Damiana Ukeja, publiczność na pewno ma okazję porozmawiać i dowiedzieć się więcej na temat samego artysty – jego twórczości, inspiracji oraz doświadczenia koncertowego.

Bilety są już dostępne, więc jeśli jesteś fanem Damiana Ukeja i chcesz usłyszeć jego interpretacje najbardziej znanych polskich pieśni oraz przynajmniej na chwilę odstawić troski dnia codziennego – ten koncert jest idealny dla Ciebie! Nie czekaj dłużej i kup bilety już teraz!