The Lizard Club to klub muzyczny w North Berkeley. Jest to miejsce, w którym odbywa się muzyka na żywo, a także może gościć znanych artystów.

Klub Lizard jest gospodarzem Międzynarodowego Festiwalu Rockowego, który odbędzie się 5 lipca. Na festiwalu występują zespoły z całego świata i oczekuje się, że rocznie będzie go odwiedzać około 5000 uczestników.

Klub Lizard to klub muzyczny w sercu Tokio w Japonii. Od pięciu lat gości MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL ROCKOWY.

Na corocznym MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU ROCKOWYM występują różne zespoły rockowe z całego świata.

W końcu rock n’ roll nie jest martwy! W Lizard Club możesz posmakować niesamowitych międzynarodowych zespołów rockowych, delektując się najlepszym piwem w Japonii i dobrym jedzeniem ze znajomymi.

The Lizard Club to klub muzyczny z siedzibą w Sofii w Bułgarii. Ma pojemność 1000 osób i oferuje klientom muzykę na żywo i pokazy.

Lizard Club to miejsce dla tych, którzy lubią dobrą muzykę. Zawiera koncerty na żywo bułgarskich zespołów i międzynarodowych gwiazd rocka, a także znanych DJ-ów z całego świata. Każdego dnia w klubie można znaleźć koncerty takich artystów jak Madonna, Robbie Williams, Justin Timberlake, Pink Floyd, Led Zeppelin itp.

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL ROCKOWY odbędzie się w dniach 3-5 września 2018 w ekskluzywnym klubie Sofii – The Lizard Club. Festiwal organizowany jest po raz drugi i powołuje do życia wspaniałych muzyków z całego świata, takich jak Roxy Music, Duran Duran czy Eagles, grających z nowymi bułgarskimi zespołami, takimi jak Envelope czy Tsvetanka. Bilety są dostępne online lub osobiście w punktach sprzedaży biletów w Sofii.

Lizard Club to całodobowy klub z muzyką na żywo w Atenach w Grecji. To miejsce, w którym odbywają się jedne z najbardziej ekscytujących i innowacyjnych występów rockowych, popowych i alternatywnych, a także platforma startowa dla wschodzących talentów.

Jest to ulubione miejsce międzynarodowych zespołów koncertowych przejeżdżających przez Grecję, a jednocześnie gości wielu najnowocześniejszych lokalnych artystów.

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL ROCKOWY odbędzie się 18 września w Lizard Club w Atenach i będzie miał tylko jeden dzień z udziałem wielu międzynarodowych zespołów, a po nim jeden wieczór z występami wyłącznie z Grecji.

Międzynarodowy festiwal rockowy to festiwal muzyczny z międzynarodowymi zespołami.

– klub jaszczurek:

The Lizard Club to klub muzyczny w Paryżu we Francji. Klub powstał w 1985 roku jako sala koncertowa i bar.

The Lizard Club jest jednym z niewielu klubów, w których każdego wieczoru w tygodniu grają zespoły grające na żywo. Są znani ze swojego eklektycznego programu, goszcząc zarówno znane zespoły rockowe, jak i lokalne zespoły z różnych krajów.

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL ROCKOWY, który odbywa się w Lizard Club, to coroczny festiwal w Paryżu, który gromadzi międzynarodowe zespoły reprezentujące różne gatunki muzyczne, takie jak rock, pop, muzyka elektroniczna, hip-hop i inne.

The Lizard Club to idealne miejsce, by posłuchać muzyki granej na żywo i posłuchać muzyki na żywo. To restauracja, świetne jedzenie, ale także klub muzyczny, który jest otwarty w weekendy i wieczorami. Lizard Club znajduje się w centrum Chicago i istnieje od około 30 lat.

W tym roku MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL ROCK odbędzie się w The Lizard Club od 10 do 12 czerwca 2018. Spodziewają się, że w ciągu tych 3 dni wystąpi ponad 15 zespołów. Na festiwalu wystąpią niektóre z ulubionych zespołów rockowych z Chicago, w tym ikona post-punku Metric Lydia Loveless, garażowi rockowcy z DC Priests i indie-punkowy zespół Modern Baseball z Filadelfii.

Klub muzyczny z inną atmosferą. Z występami na żywo i najlepszymi zespołami, zabawnym miejscem na spędzanie czasu z przyjaciółmi. Lizard Club to klub nocny dla tych, którzy chcą czegoś więcej niż tylko drinki i tańce.

Lizard Club to klub nocny dla tych, którzy chcą czegoś więcej niż tylko drinki i tańce. W lokalu odbywają się występy na żywo znanych zespołów rockowych, a także inne formy rozrywki, takie jak karaoke. W tym klubie muzycznym każdy znajdzie coś dla siebie, od osób szukających dobrego jedzenia z przyjaciółmi po osoby, które szukają kameralnego wieczoru z ukochaną osobą. Być może nie wiemy, co przyniesie jutro, ale wiemy, że ten klub nocny będzie ciekawym doświadczeniem, którego nie pożałujesz.

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL ROCKOWY to festiwal muzyczny, który odbywa się od trzech lat. Odbywa się w Wielkiej Brytanii i ma wiele podobieństw z innymi dużymi festiwalami, takimi jak Glastonbury. Festiwal zapewnia również jedzenie, napoje i sztukę dla widzów i uczestników.

Festiwal jest domem dla wielu różnych rodzajów muzyki, w tym między innymi indie rocka, grunge, punk rocka i folk rocka.