Lizard Club to aplikacja społecznościowa, która pozwala poznawać nowych ludzi i nawiązywać nowe znajomości.

LEE MONDAY to internetowy magazyn poświęcony luksusowej modzie, kulturze i stylowi życia. Publikują artykuły na różne tematy związane z modą i stylem życia, aby dostarczyć czytelnikom informacji o najnowszych trendach w tych branżach.

THE TOOBS to platforma crowdfundingowa, na której przedsiębiorcy mogą prezentować swoje pomysły, a start-upy na wczesnym etapie mogą zbierać fundusze. Posiada chatbota, który dostarcza informacji o zasadach i przepisach dotyczących finansowania, a także sekcję FAQ dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o platformie.

To opowieść o tym, jak dwoje ludzi, którzy nigdy się nie spotkali, przemierzyło pół świata, by wspólnie założyć klub muzyczny.

Lizard Club został założony w 2010 roku przez Amerykanina Lee Monday i Australijczyka Toobs. Poznali się na Myspace i połączyła ich wspólna miłość do muzyki elektronicznej.

Lizard Club stał się australijskim fenomenem dzięki późnym nocom, imprezom tematycznym i wysokim nadmuchiwanym jaszczurkom. Doprowadziło to również do powstania innych miejsc w Sydney, takich jak The Hive, Foundry i Black Diamonds – zbyt wiele, by je tutaj wymienić.

Lee Monday opuścił Lizard Club w 2011 roku, aby kontynuować doktorat na Uniwersytecie Kalifornijskim w Santa Cruz, podczas gdy Toobs prowadził klub aż do jego zamknięcia w 2013 roku.

Lizard Club zajmuje się promocją wydarzeń od 5 lat. Ostatnim miejscem, z którym nawiązali współpracę, jest The TOOBS w Chinatown.

The TOOBS to nowy, undergroundowy klub w Chinatown w stanie Nowy Jork. Są domem dla różnych gatunków muzycznych i aktywnej sceny społecznej.

The Lizard Club to kolektyw muzyków elektronicznych i DJ-ów, którzy publikują swoją muzykę w internetowym sklepie Bandcamp.

Bandcamp to internetowa firma muzyczna, która umożliwia artystom przesyłanie ich piosenek i albumów do wydania wideo.

Bandcamp może również utworzyć konto i przesyłać posiadaną muzykę, bezpłatną lub płatną.

Lee Monday jest jedną z takich artystek, która 8 marca 2018 roku wydała swoją debiutancką EP-kę zatytułowaną „Nostalgia”.

The Lizard Club to klub muzyczny, który składa się z dwóch współlokatorów, LEE MONDAY i THE TOOBS.

Zwykle wydają muzykę raz w miesiącu, aw zeszłym miesiącu wydali swój nowy album. Grupa współpracuje już od dwóch lat.

Jakie rodzaje muzyki tworzą?

Tworzą głównie muzykę future bass i trap, intensywnie wykorzystując instrumenty synthwave.

The LEE MONDAY to klub muzyczny, który rozpoczął działalność jako house party w 2005 roku. Założycielami klubu są James, Jules i Tom; którzy wszyscy byli wcześniej w zespołach. W tamtym czasie byli artystami i muzykami, ale chcieli dzielić się swoją muzyką z innymi, urządzając imprezę w czasach, gdy nie było czegoś takiego jak iTunes czy Spotify.

The TOOBS zostało utworzone przez dwóch członków Lizard Club, grupy muzyki elektronicznej, która powstała w 2011 roku. Chcieli tworzyć bardziej optymistyczną muzykę i był to ich cel, odkąd zaczęli razem pracować jako muzycy w 2012 roku.

Lizard Club to klub muzyczny, który trwa całą noc. Są promotorami undergroundowej muzyki tanecznej, z naciskiem na brzmienia rockowe i indie. Założona w 2002 roku przez Andrew LEE i Dana MONDAY, cieszy się rosnącą popularnością od ponad 16 lat.

THE TOOBS to klubowa noc dla „młodych duchem”, podczas której można tańczyć do białego rana przy klasycznych przebojach disco, soul i funk. Została założona przez Dana MONDAY i Kai SUNDAY w 2007 roku jako sposób na przeniesienie osób starszych z domów do bardziej towarzyskich miejsc, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości słuchania ich ulubionych piosenek z młodości.

LEE MONDAY jest częścią Lizard Club, organizacji, która pomaga młodym ludziom odkrywać swoje talenty i nawiązywać przyjaźnie. LEE MONDAY stworzyło środowisko, w którym młodzi muzycy mogą uczyć się i współpracować w celu tworzenia wysokiej jakości muzyki.

TOOBS to Klub Muzyczny dla dzieci, w którym mogą tworzyć muzyczne projekty muzyczne. Ten klub zapewnia dzieciom możliwość wyrażania siebie poprzez kreatywność i nawiązywania nowych znajomości.

Jedną z najlepszych części udziału w programie LEE MONDAY jest muzyka. Powitał nas występ THE TOOBS, który był absolutnie hipnotyzujący. To 5-osobowy synth-popowy zespół z Nowego Jorku, który tworzy razem muzykę odkąd byli nastolatkami.

Ich brzmienie na żywo jest tak bujne i odświeżające, że nie można się powstrzymać od bycia przez nie wciągniętym. Są utalentowanymi muzykami na swoich instrumentach, a także wykonawcami na scenie; łatwo było poczuć się urzeczonym całą ich obecnością.

Bardzo podobał nam się również występ LEE MONDAY. To elektroniczny zespół rockowy z Japonii, składający się z pięciu członków: Yuki (wokal), HANDSOME Tasty (gitara), Kanata (gitara), okanoi (gitara basowa) i Tony (perkusja). Ich styl jest bardzo energetyczny i emocjonalny – jak nic innego, co widzieliśmy wcześniej!

The Lizard Club został założony w Baltimore przez Jeremy’ego Krausa i Blake’a Carvera. Ich celem jest umożliwienie ludziom ucieczki od życia poprzez zabranie ich w podróż, którą można znaleźć tylko w klubie muzycznym.

The TOOBS to eklektyczny indie popowy zespół z okolic Waszyngtonu, którego brzmienie przypomina The Pains Of Being Pure At Heart i Camera Obscura, ale z nutą indie rocka. W skład zespołu wchodzą Tyler Wilson (gitara/wokal), Anna Spicer (gitara), Mary Austin (bas) i Andrew Gruber (perkusja).

Lee Monday jest pomysłem dwóch przyjaciół, Nicolasa i Philippe’a. Spotykając się często na jammowanie, szybko zdali sobie sprawę, że mają własne brzmienie.

Nicolas lubił śpiewać i grać na gitarze, podczas gdy Philippe zajmował się basem i perkusją. Wkrótce dołączyli do nich Geoffroy na klawiszach i Olivier na saksofonie.

Ze swoim nowym składem, Lee Monday zaczął eksperymentować z różnymi gatunkami, takimi jak funk, reggae, blues czy cumbia, ale dopiero gdy wpadli na nowojorskiego producenta Dabrye, zaczęło się coś dziać.

Z pomocą Dabrye’a zespół znalazł nowy kierunek w postaci deep house’u, Detroit techno czy IDM z mnóstwem eksperymentów po drodze.

Lizard Club to „globalny klub muzyczny” z globalną siecią talentów. To nie jest twój zwykły typ klubu.

Lee Monday to brytyjski piosenkarz i autor tekstów oraz twórca Lizard Club. Jej pisanie piosenek zostało opisane jako „Poetyckie, liryczne, dowcipne” i pisze piosenki w języku angielskim i walijskim.

Lee współpracował z Danem McCafferty (The Troggs) nad stworzeniem zupełnie nowego materiału dla tego popularnego w Wielkiej Brytanii piosenkarza, który został opisany przez magazyn Rolling Stone jako „Rockowy ojciec chrzestny”.

Koncertowała w Nowej Zelandii z Lee Monday jako jej występem otwierającym, po czym ponownie wróciła do Wielkiej Brytanii w 2017 roku, aby kontynuować pisanie i występować ze swoim zespołem THE TOOBS.