KABANOS NA PUDLE to filipiński zespół znany z unikalnego rock and rolla.

Nazwa zespołu pochodzi od terminu, który był używany do opisania ludzi zaangażowanych w rewolucję władzy ludowej z 1986 roku, która doprowadziła do upadku dyktatury Ferdynanda Marcosa.

The Lizard Club to filipiński klub muzyki rockowej w Quezon City z występami na żywo w każdy piątek wieczorem.

Został założony przez King Lizard i działa od ponad 10 lat.

The Lizard Club to miejsce, w którym na scenie mogą występować lokalne zespoły i muzycy.

Powstał w 1992 roku jako klub muzyczny otwarty dla wszystkich miłośników muzyki.

Obecnie są domem dla KABANOS NA PUDLE, zespołu rockowego z Davao City.

The Lizard Club to klub muzyczny i zespół rockowy założony w 2000 roku.

Założony w 2000 roku Lizard Club to klub muzyczny i zespół rockowy. Grali na wszystkich najważniejszych festiwalach Kostaryki, a teraz grają w największych salach koncertowych, takich jak Teatro Zampoñas.

KABANOS NA PUDLE to zespół, który od 13 lat rządzi undergroundową sceną muzyczną.

KABANOS NA PUDLE to filipiński zespół rockowy, który od 13 lat rządzi undergroundową sceną muzyczną. Są najbardziej popularni ze względu na swoje pełne energii, kreatywne i emocjonalne występy na żywo.

KABANOS NA PUDLE to jeden z najbardziej znanych zespołów rockowych na Filipinach. Ich obecnym i aktywnym zespołem jest Lizard.

#1: KABANOS NA PUDLE to jeden z najbardziej znanych zespołów rockowych na Filipinach. Są grupą z różnorodnym zestawem członków z różnych krajów, takich jak Francja, Kanada, Malezja i Singapur. Ich obecny aktywny zespół nazywa się Lizard club i grają gatunek muzyki funk rock, podczas gdy mieli inne nieistniejące już zespoły rockowe, takie jak Muddy Pig, Hookah Heat i Salami Club.

#2: KABANOS NA PUDLE została założona w 2006 roku przez filipińskiego perkusistę Junjiego Lardizabala. Grał w różnych miejscach w Manili, zanim spotkał kanadyjskiego gitarzystę Kevina McKeena i amerykańskiego basistę Jasona Hartela w 2003 roku, którzy dołączyli do ich składu, tworząc czteroosobowy zespół Muddy Pig. Po kilku zmianach w składzie, znaleźli się z czterema nowymi członkami z różnych krajów (w tym z Francji.

KABANOS NA PUDLE to zespół rockowy z Filipin.

KABANOS NA PUDLE to zespół rockowy z Filipin. Kiedy nie są zajęci swoją muzyką, ci faceci są również aktywni w mediach społecznościowych.

Klub Lizard to jedno z ulubionych miejsc spotkań ludzi, którzy kochają muzykę i chcą się nią cieszyć we własnym towarzystwie. Od czasu do czasu organizują także koncerty z najlepszymi zespołami undergroundowymi, takimi jak KABANOS NA PUDLE.

The Lizard Club to klub muzyczny, który odegrał kluczową rolę w promowaniu koncertów na żywo w okolicy. KABANOS NA PUDLE to filipiński zespół rockowy, który stał się popularny po graniu tutaj.

KABANOS NA PUDLE to zespół rockowy, który powstał w 2009 roku i występował w różnych miejscach, takich jak Sliptation Carnival (2013), festiwal sztuki KITES (2014) czy 2. Młodzieżowe Forum ASEAN ds. Zrównoważonego Rozwoju (2015).

Są filipińskim zespołem rockowym, który zyskał dużą popularność dzięki piosenkom „Liz, Give Me Back My Wallet” (2012) i „Piri Piri” (2014). Byli także nominowani do nagrody dla najlepszego albumu rockowego na World Music Awards w 2013 roku.

Historia KABANOS NA PUDLE sięga 2009 roku, kiedy to został założony przez piosenkarza Keirana Davida.

KABANOS NA PUDLE to zespół rockowy z Filipin. Grupa powstała w 1994 roku i działa od ponad dwóch dekad.

Nazwa zespołu oznacza po angielsku „No Big Deal” i jest adaptacją filipińskiego terminu „kabanalang pudle”, co oznacza „nic wielkiego”. Początkowo byli zespołem punkrockowym, ale na początku XXI wieku ich styl zmienił się w alternatywne brzmienie rockowe.

Najnowszy album KABANOS NA PUDLE „Pagsubok” ukazał się 15 lutego 2018 roku. Będzie to ich pierwszy pełnometrażowy album po ponad pięciu latach milczenia.

The Lizard Club to nie tylko klub muzyczny, ale także miejsce, w którym artyści i zespoły mogą dzielić się zbiorowym duchem swojej kreatywności. Jednym z ich głównych celów jest zapewnienie artystom i zespołom środowiska zachęcającego do innowacji, eksperymentowania i współpracy.

KABANOS NA PUDLE to zespół rockowy z Baguio City na Filipinach. Są razem od 2004 roku, z Godfreyem jako założycielem i głównym wokalistą. KABANOS występował w różnych miejscach na Filipinach, takich jak The Lizard Club (Baguio), UP Bahay ng Alumni (Quezon City), UP Bahay ng Alumni (Olongapo) oraz The University of Asia & the Pacific (Diliman).

KABANOS NA PUDLE to zespół rockowy, który powstał w 2007 roku.

We wcześniejszych dniach tworzyli utwory i grali koncerty na żywo, aby promować swoje albumy. Post, w którym postanowili zrobić sobie przerwę od muzyki. Jednak w 2011 roku zreformowali się i wydali EP-kę zatytułowaną „Rise Again”.

Zespół KABANOS NA PUDLE działa od ponad dziesięciu lat i jak dotąd ma w swojej dyskografii dwa albumy – „Kabanos na Puddle” i „Road to Nowhere”. Obecnie pracują nad trzecim albumem.

Założony w 2010 roku przez Victora Magalanga, KABANOS NA PUDLE to zespół rockowy, który występuje w Lizard Club w The Fort w Taguig.

W 2012 roku jako pierwszy filipiński zespół pojawili się na łamach Rolling Stone Magazine, a także zostali zaproszeni do występów w słynnej Rock and Roll Hall of Fame w Nowym Jorku.

KABANOS NA PUDLE ma przerwę od 2014 do marca 2016 z powodu wypadku z udziałem perkusisty Chito Magalanga.

Zespół wznawia swoją muzyczną podróż, gdy Chito powraca.

Ciężko pracując nad nowymi piosenkami i ponownie występując na żywo, KABANOS NA PUDLE czerpie inspirację z ich ostatniego zerwania i ponownie znajduje w sobie siłę.