Damian Ukeje to nigeryjski piosenkarz pop, autor tekstów i „król jaszczurów”, który zyskał sławę w Nigerii w latach 80. i 90. XX wieku. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się, gdy wziął udział w telewizyjnym konkursie talentów „The Fame Game”. Choć przegrał w konkursie, Damon został zauważony przez producenta płytowego z Kano, Hydera Ali, i rok później wydał swój pierwszy album, „Lizard King”.

Damian zasmakował sukcesu w swojej muzycznej karierze, ale miał też wzloty i upadki. Miał niefortunne doświadczenia z Lizard Club Alhaji Daudu, które wpłynęły na jego karierę wokalną na kilka lat. Klub został założony w celu promowania muzyki highlife-jazz fusion, ale okazało się, że to, co grano w klubie, nie było jazzem ani highlife. Damian ostatecznie przeniósł się z Kano do Port Harcourt, gdzie rozpoczął pracę jako gospodarz czatu w niepełnym wymiarze godzin w nocnym programie Port Harcourt Broadcasting Corporation „The Late Show”.

Damian Ukeje to nigeryjski piosenkarz i gitarzysta, który jest popularny dzięki współpracy z około 100 innymi artystami. Ma również swój własny zespół o nazwie The Lizard Club, który jest grupą afro-rockową.

Damian Ukaji to nigeryjski producent muzyczny. Założył Lizard Club w Lagos w Nigerii. Damian Ukeje urodził się i wychował w Lagos. Z muzyką związany jest od wielu lat. W 2003 roku poszedł na uniwersytet, aby studiować psychologię, ale porzucił go po 3 latach i założył własną firmę zajmującą się produkcją wydarzeń. Damian otrzymał tytuł Artysty Roku podczas The Headies 2014 Awards za swoje przedsięwzięcie w dziedzinie produkcji muzycznej

Damian Ukeje jest mózgiem wspaniałego klubu muzycznego o nazwie Lizard Club. Ten klub znajduje się w sercu Londynu, w kulturalnym centrum Brixton, gdzie przyciąga różnorodne patronaty z całego Londynu i spoza niego.

Damian Ukeje to urodzony w Nigerii przedsiębiorca, który kształcił się w Ameryce. Jego duch przedsiębiorczości wywodzi się z zamiłowania do rozrywki i muzyki, które uważał za niewykorzystywane aktywa w Nigerii.

Ukeje zdecydował się wrócić do Nigerii po edukacji w Ameryce, gdzie wraz z braćmi założył pierwszy rockowy bar w Lagos. Jego pierwszy krok w posiadanie okazał się natychmiastowym sukcesem, ponieważ klienci przyjeżdżali z całego Lagos i spoza niego tylko po to, by dostać tam swoje drinki!

Jednak jego plany biznesowe zmieniły się, gdy zdał sobie sprawę, że w Lagos istnieje niewykorzystany rynek koncertów z muzyką na żywo, co skłoniło go do założenia Lizard Club.

Damian Ukeje to wszechstronny artysta, który jest także producentem muzycznym, filmowcem, inżynierem dźwięku i właścicielem klubu.

Damian jest związany z branżą muzyczną od ponad 10 lat. Jest jednym z pierwszych członków Lizard Club w 2004 roku. Opuścił szkołę, aby kontynuować karierę muzyczną i od tamtej pory nie ogląda się za siebie.

Damian Ukeje urodził się 12 listopada 1988 roku, co oznacza, że w chwili pisania tego artykułu ma 31 lat.

Damian Ukeje jest profesjonalnym fotografem i miłośnikiem muzyki, który należy do klubu lizard z Lagos, znanego z zamiłowania do muzyki na żywo.

Damian urodził się w stanie Warri Delta w Nigerii 10 października 1995 roku. Uczęszczał na University of Port Harcourt w Port Harcourt w Nigerii, gdzie studiował informatykę, którą ukończył w czerwcu 2016 roku. Jest profesjonalnym fotografem od 2015 roku, kiedy zaczął fotografować jako hobby.

Damian Ukeje to nadchodzący artysta, który jest obecnie związany z Lizard Club Records. Damian rozpoczął swoją karierę jako muzyk w 2015 roku i od tego czasu stale zyskuje na popularności.

-Wymienione pod: Fakty o artystach – Damian Ukeje

-Z siedzibą w: Nigerii

– Karierę muzyczną rozpoczął we wrześniu 2015 r

-Wiek: 23 lata (ur. 20 listopada 1993)

-Wytwórnia: Lizard Club Records

Damian Ukeje to nigeryjski muzyk i artysta, który jest powszechnie znany ze swojej grupy muzycznej Lizard. W 1995 roku założył swój klub muzyczny w Lagos (Lizard Club). Niedawno wydał piosenkę „Aso ebi”, w której występuje Olamide.

Damian Ukeje to nigeryjski producent muzyczny i wideo, który spopularyzował klub jaszczurów. Jest także dyrektorem generalnym Lizard Media Group, firmy rozrywkowej, która jest właścicielem i operatorem klubu.

Damian rozpoczął karierę w branży rozrywkowej jako disc jockey w 2005 roku w nocnym klubie Rave, następnie przeniósł się do Club 97 i Club Energy. W 2007 roku wyjechał z Nigerii do Kanady, aby studiować dziennikarstwo na Uniwersytecie Concordia, po czym wrócił do domu, by profesjonalnie produkować muzykę.

Damian Ukeje jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów w Afryce i po raz kolejny udowodnił, że jest popularnym producentem, otwierając kolejny wielokrotnie nagradzany klub Lizard Club w Ikeja z ekskluzywną imprezą inauguracyjną, której gospodarzem był hollywoodzki aktor Leonardo DiCaprio.